ТОП-20 немислимих законів! Неймовірно.

▪ 1. У Нью-Джерсі заборонено здійснювати вбивство в куленепробивному жилеті. Тобто, саме вбивство теж карається законом, але в куленепробивному жилеті карається особливо строго, оскільки так чинити може тільки дуже, дуже погана людина.

▪ 2. У Північній Кароліні заборонено грати в бінго довше п’яти годин. Сайт vk.com

▪ 3. У барах і ресторанах Північної Дакоти не можна подавати пиво і солоні кренделі одночасно. Окремо – будь ласка, а разом – ні в якому разі.

▪ 4. В Айдахо чоловікам забороняється дарувати своїм жінкам коробки цукерок важче 50 фунтів (майже 23 кг). Кому б це могло прийти в голову, подарувати коханій коробку в 23 кілограми?

▪ 5. У штаті Мен є спеціальний закон, згідно з яким всі новорічні прикраси з фасадів та прилеглої території слід знімати не пізніше 14 січня.

▪ 6. У Коннектикуті законом передбачені спеціальні санкції для любителів переходити вулицю на руках.

▪ 7. У Великобританії заборонено вмирати в стінах парламенту. Якщо вже Вам закортіло померти, будьте ласкаві почекати, поки Вас не винесуть з будівлі. В іншому випадку, Вашу родину чекають великі неприємності.

▪ 8. У Швеції заборонено користуватися зливом унітазу після десятої вечора.

▪ 9. У Вермонті можна свистіти під водою. Інші закони фізики порушувати можна, а цей чомусь не можна.

▪ 10. Жінкам у Вермонті потрібен письмовий дозвіл мужів на право носити зубні протези.

▪ 11. У Південній Кароліні грати в пінбол можна лише з 18 років. Яскраве світло, шум, кулі літають як божевільні …

▪ 12. Алабамі можна отримати вищу міру, просипавши сіль на рейки залізниці. Запам’ятайте гарненько: залізничні колії + сіль + Алабама = смерть.

▪ 13. В Арізоні ослам чомусь заборонено спати у ваннах. Це дивно звичайно, але забороняти-то навіщо?

▪ 14. У Каліфорнії транспортним засобам без водіїв заборонено їздити зі швидкістю вище 60 миль в годину (або 96,5 км / год). За логікою, транспорт без водія взагалі їздити не повинен, але в Каліфорнії вирішили, що і тут повинні бути якісь обмеження.

▪ 15. На Алясці найсуворішим чином заборонено будити ведмедя, щоб з ним сфотографуватися. Нікого ніколи ще не доводилося карати за порушення цього закону.

▪ 16. У Коннектикуті, якщо Ви вмудритеся розвинути на велосипеді швидкість вище 65 миль на годину (104 км / год), то поліція Вас зупинить і оштрафує.

▪ 17. В’язнів в’язниць Вісконсіна заборонено годувати замінниками вершкового масла.

▪ 18. В Іллінойсі спеціальним законом заборонено рибалити, сидячи верхи на жирафі. Уявити таку ситуацію досить складно, але якщо Вам коли-небудь прийде фантазія половити рибку, видершись на жирафа, робіть це подалі від Іллінойсу.

▪ 19. Якщо доведеться грабувати банк в Луїзіані – ні в якому разі не стріляйте в касира, який щойно віддав гроші, з водяного пістолета – це заборонено законом штату. Кому захочеться постати перед поліцією та журналістами з мокрими штанами?

▪ 20. У Колорадо сусідам заборонено позичати один одному пилососи. Ви можете позичати все що завгодно, але тільки не пилососи. Втім, заборона поширюється тільки на найближчих сусідів. Так що, в разі чого, можна абсолютно спокійно звернутися до знайомих, що живуть через будинок або через дорогу.

   

Залишити коментар

Кометарі