15 підступних загадок.Не всі відгадають.

1. До річки підходять дві людини. Біля берега човен, який може витримати лише одного. Обидві людини переправилися на протилежний берег. Як?

2. Де зустрічається таке, що кінь через коня перестрибує?

3. Шерлок Холмс йшов по вулиці. І раптом він побачив мертву жінку лежачу на землі. Він підійшов, відкрив її сумку і дістав телефон. В тел. книзі він знайшов номер її чоловіка. Він подзвонив. Каже:
– Терміново приїжджайте сюди. Ваша дружина померла. І через деякий час чоловік приїжджає. Він дивиться на дружину і каже:
– О, мила що з тобою сталося ???
І потім приїжджає поліція. Шерлок показує пальцем на чоловіка жінки і каже:
– Арештуйте його. Це він убив її. Питання: Чому Шерлок так подумав? Джерело  vk.com

4. Банка стоїть на столі. Розташована вона так, що одна її половина знаходиться в повітрі а інша на столі. Що лежить у банці, якщо через півгодини вона впаде? І чому?

5. Відправився чоловік в море і потрапив у шторм. Його віднесло на острів, де не було чоловіків, а жили тільки дівчата. Вранці прокинувся він весь у мотузках на якомусь ритуалі і дізнався, що його хочуть убити. І попросив він останнє слово. Після того, як він сказав його, дівчата змайстрували йому човен, дали їжу, воду і відправили додому. Що він сказав?

6. Цю загадку учень перший класу вирішує за 5 хвилин, старшокласник за 15 хвилин, студент за 1:00, професор ніколи не вирішить. Загадка: розшифруйте одтчпшсвдд

7. Один поїзд їде з Києва у Харків із запізненням 10 хвилин, а інший – із Харкова до Києва з запізненням 20 хвилин. Який з цих поїздів буде ближче до Києва, коли вони зустрінуться?

8. Відомо, що серед дев’яти монет є одна фальшива, у якій вага менша за решту. Як за допомогою чашкових ваг за два зважування визначити фальшиву монету?

9. Є два шнура, кожен з яких горить по годині, але горить нерівномірно. Як за допомогою цих двох шнурів і сірників відміряти 45 хвилин?

10. На гладку дошку поклали 2 цегли – одну плазом, а іншу на ребро. Цеглини важать однаково. Яка цегла зісковзне першою, якщо нахиляти дошку?

11. Кішка – 3 Кінь – 5 Півень – 8 Ослик – 2 Кукушка – 4 Жаба – 3 Собака -?

12. Зустрілися три злочинці: ведмежатник Біловенко, домушник Чернишенко і кишеньковий злодій Руденко. «Дивно те, що один з нас має чорне, другий біле, а третій руде волосся, але ні в одного колір волосся не збігається з прізвищем», – сказав чорнявий. «І правда …», – сказав ведмежатник Біловенко. Який колір волосся у кишенькового злодія?

13. Ви стоїте перед трьома вимикачами. За непрозорою стіною три лампочки у вимкненому стані. Вам потрібно провести маніпуляції з вимикачами, зайти в кімнату і визначити, до якої лампочки належить який вимикач.

14. Стоїть стіна з бетону висотою в 3 метри, довжиною в 20 метрів і вагою в 3 тонни. Як її повалити не маючи ніяких допоміжних засобів та інструментів?

15. Батько з двома синами вирушив у похід. На їхньому шляху зустрілася річка, біля берега якої знаходився пліт. Він витримує на воді або батька, або двох синів. Як переправитися на інший берег батькові і синам?

   

Залишити коментар

Кометарі