ТОП-6 найбільш корисних продуктів для серця

1. Лосось.

Цей продукт не тільки багатий на дорогоцінні омега-3 жирні кислоти, він ще й успішно бореться з підвищеним тиском. Вчені пояснюють, що лосось в раціоні людини двічі на тиждень знижує ризик виникнення ішемічного інсульту на 50%. Серцю корисна, втім, будь жирна риба.

2. Вівсянка, вівсяне печиво

З холестерином боротиметься клітковина. Найкраще вибирати вівсяні пластівці, які пройшли мінімальну обробку. Саме в них міститься більша кількість клітковини. З вівсянки варто починати свій день, вона допоможе контролювати апетит. Джерело vk.com

3. Ягоди і зелень

Ягоди містять важливі «будівельні матеріали» для серця – флавоноїди і їх полімери. Дослідження доводять, що постійне вживання флавоноїдів в раціоні знижує смертність від серцево-судинних захворювань на 68%. У чому містяться ці речовини: чорниця, смородина, виноград, яблука, вино, брокколі, салат, малина, зелена цибуля.

4. Гранат

Один з кращих помічників серця. Його можна їсти свіжим або ж пити гранатовий фреш. Він знижує рівень холестерину в крові, покращує кровообіг, і більше того – є захисником стінок судин серця.

До речі, американці стверджують, що гранат корисний чоловікам навіть більшою мірою, оскільки підвищує потенцію. А гранатовий сік значно знижує ризик розвитку раку передміхурової залози.

5. Гарбуз

У нбомур міститься величезна кількість бета – каротину, вітаміну С і калію. Цей набір корисних речовин активно бореться з атеросклерозом судин серця. До того ж гарбуз приводить в норму водно-сольовий баланс і добре знижує артеріальний тиск.

6. Часник

Цей продукт покликаний на боротьбу з гіпертонією. Він містить оксид азоту і сульфід водню, завдяки яким тонізуються судини і знижується артеріальний тиск. Є необхідно по 2 зубчики щодня. Щоб уникнути неприємного запаху, дозволяється ковтати не розжовуючи.

   

Залишити коментар

Кометарі