“Міс Всесвіт” 2017 року – Українка, що представлятиме країну показала свій національний костюм

Фінал конкурсу “Міс Україна – Всесвіт” відбудеться 29-30 січня 2017 року.

Це незабутній парад національних символів всіх країн і найяскравіший момент головного свята краси. За багаторічною традицією найкрасивіший костюм отримує спеціальний приз від оргкомітету Міс Всесвіт, передає news24.

Вже другий рік поспіль авторами національного костюму для “Міс Україна-Всесвіт”стає дизайн-студія SVITLO (дизайнери Наталя Шевчук та Світлана Кубрак), яка шиє вбрання для першої леді України Маріні Порошенко та для багатьох інших відомих особистостей.

Образ національного костюму “Міс Україна-Всесвіт – 2016” Олені Сподинюк складається з блузки-корсета, пишної спідниці та головного убору і називається “Квітуча Україна”.

Головним елементом вбрання є старовинний вишитий вручну килим, з якого зроблена спідниця. Основа килима – льон чорного кольору, на якому вишиті вовняними нитками великі яскраві квіти. За різними оцінками, килиму вже близько 70 років. Він був придбаний у приватного колекціонера на одному з київських антикварних зльотів.

“Створюючи образ “Квітучої України”, мі об’єднання єднали у ньому минуле і сьогодення. Нікого його легким і живим, та водночас глибоким і змістовним. Старовинний лляний кілім ручною вишивкою чудово передавши вібрації сили; сучасний різнобарвний фатин додав легкості, грайливості і пишності.

Спідниця стала корінням і фундаментом образу, і в якийсь момент ми побачили образ цілісним – Квітучу Україну, благословенну землю, напоєну росами, зігріту сонячними променями, покриту шовковими травами і запашними квітами – розкішну, затишну, гостинну! “Квітуча Україна” народжена, щоб нагадати, якою надзвичайно прекрасною може бути наша країна, Богом дана земля”, – кажуть про костюм дизайнери бренду SVITLO.

На створення національного костюма потрібно було близько чотирьох місяців кропіткої роботи. Над ним працювала команда з шести швачок. Загальна вага костюма – понад 25 кілограмів. Щоб звикнути до таких шатів потрібно кілька тижнів тренувань. Проте, Олена Сподинюк – переможниця 10-го ювілейного конкурсу “Міс Україна Всесвіт-2016”, урочиста церемонія якого відбулася 29 червня 2016 року в Києві, – професійна спортсменка. 19-річна красуня переїхала до Києва з Криму. Дівчина зізнається, що рішення брати участь у конкурсі у неї з’єднання явилося під впливом землячки – Джамалі. Олена розповіла, що 5 років професійно грала у гандбол. В 12 років вона потрапила в молодіжний олімпійський резерв України. Тепер дівчина буде представляти Україну на конкурсі “Міс Всесвіт-2016”.

Нагадаємо, що фінал конкурсу “Міс Всесвіт” відбудеться 29-30 січня 2017 року. На одному з етапів усі учасниці представляти стилізоване національне вбрання своєї країни.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі