Тимошенко заявила, що “охоронець” Медведчука з’явився в Раді на прохання Шухевича

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що депутат від “Радикальної партії” Юрій Шухевич звернувся особисто до неї з проханням дати йому можливість виступити із заявою під час засідання парламенту 15 листопада.

Про це повідомляє “Цензор.НЕТ”.

Його фракція (“Радикальної партії”) не підписала його заяву для виступу. Ми дали можливість пану Шухевичу, як дуже шанованій людині, виступити. Я дала йому три хвилини, які були в нашій фракції. І я повністю підтримую все, що сказав Юрій Шухевич з трибуни Верховної Ради,
– заявила Тимошенко.

Вона зазначила, що Шухевич закликав негайно створити тимчасову слідчу комісію з розслідування “військових і корупційних злочинів цієї влади”, в тому числі Президента України.

Тимошенко, відповідаючи на питання, чи вона організувала пропуск до Верховної Ради “помічнику” Віктора Медведчука Олександру Білику, відповіла: “На жаль, Шухевич сам не може запросити тих людей, яких він хоче, тому що він є незрячою людиною, тому до нас звернулися і попросили, і ми дали можливість цим людям зайти. Але це люди його команди”, – сказала вона.

За словами Тимошенко, Шухевич проголосив створення “Об’єднання патріотів України”.

І він цих людей у тому числі запросив до Верховної Ради,
– додала нардеп.

На уточнювальне питання, чи організувала Тимошенко особисто пропуск у Раду Білика, вона відповіла: “Дорогі друзі, я їхніх прізвищ не знаю. Це потрібно запитати в Юрія Шухевича. Але мені здається, що це людина, яка очолила виконавчий секретаріат новоствореного об’єднання “Патріоти України” – громадської організації. Я з цією людиною не знайома”, – зазначила нардеп.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній раді, коли Юрій Шухевич хотів виступити з трибуни парламенту, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко намагався усіма силами йому в цьому завадити.

Згодом Олег Ляшко заявив про можливу підготовку замаху на колишнього політв’язня Юрія Шухевича.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі