Нового заступника Авакова – 24-річну красуню бурхливо обговорюють у мережі

Не може людина, яка не працював рядовим поліцейським бути заступником міністра”.

В інтернеті неоднозначну реакцію викликало призначення заступником міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції 24-річної дівчини (розпорядження №806 ). Її звуть Анастасія Дєєва, і вона працює в МВС за цивільно-правовим договором.

Згідно декларації Дєєвої за 2015 рік, дівчина отримала 4 387 гривень доходів, з них 4 380 гривень склала стипендія та ще 7 гривень – дивіденди і відсотки, також вона задекларувала 24 373 доларів доходів одержаних за кордоном.

До того, як переїхати в Україну, Дєєва жила в Стокгольмі, де за її ж словами, займалася “зеленими” технологіями.

У ЗМІ повідомили, що заступник міністра МВС з питань євроінтеграції супроводжувала Арсена Авакова в ході його недавнього візиту в Токіо. Тоді ще дівчина була в статусі радника. Також її називали “правою рукою” екс-першого заступника глави МВС Екі Згуладзе .

КОМЕНТАРІ В СОЦМЕРЕЖАХ

“2015 році вона користувалася квартирою площею 72,75 кв. м і має вклад у банку або іншій фінансовій установі в сумі 16004 грн. Як вам зам?”

“Я дуже пишаюся тим, як сприймають Голову нашого Міністерства, пишаюся його сильною непохитною і мудрою позицією”, – написала 24-річна заступник міністра Анастасія Дєєва про свого начальника Арсена Авакова під час відрядження до Японії.

Навіть не знаю, що її більше захопило: місто Камакура штату Канагава або сильна і непохитна позиція міністра”.

“Заступник міністра МВС у 24 роки??? Так!!!! І хто там постійно твердить “Це не реально!”, “Це не можливо!”. Втомилася я вже від тих, хто сам собі обмежує свій ріст і тільки вічно ниє і страждає: “Це ж вони одні на мільйон!”, “Це ж їм пощастило!”. Так, просто у них “кришок” ні! Вони собі обмежень не будують. А ви насолоджуйтесь своїми парканами. Бо, що, так, саме для вас “Все хороше неможливо!”.

“Цікаво, чия це дитя, що його з місця в кар’єр призначили відразу заст. міністра?”.

“Згідно з її декларації за 2015 рік, представленої, коли вона претендувала на посаду, Анастасія Дєєва отримала 4387 грн доходів, з них 4380 грн склала стипендія та ще 7 грн — дивіденди і відсотки, також вона задекларувала 24 373 доларів доходів одержаних за кордоном. Питання Є?”.

“Вважаєте це нормальним? Людина тільки-тільки закінчила навчання в університеті готова керувати підрозділами? Серйозно? Тут вже маючи певний досвід роботи і в Центрі та Посольстві задумаєшся, навіть якщо запропонують директора департаменту, а тут відразу і заступники міністрів… Тут справа не в парканах і кришці, а в усвідомленні рівня відповідальності. Більш ніж впевнений, що такі люди не усвідомлюють, що живуть емоціями і не домагаються великих успіхів. От якби вона почала бізнес з нуля і розкрутила його в мільярди за півроку – так. А так… тупе призначення “хребетних” (тих які по дзвінку) не більше”.

“Мені було 26 коли мене хотіли призначити начальником Податкової служби одного з преферейниих районів. Я відмовився, тому що розумів відповідальність. Нічого проти молоді не маю, але до всього треба приходити набираючись досвіду. Не може людина, яка не працював рядовим поліцейським бути заступником міністра”.

   

Залишити коментар

Кометарі