Росія вже порушує домовленості “Нормандської четвірки”, – Порошенко

Неприпустимим є невиконання домовленостей щодо режиму припинення вогню як по всій лінії зіткнення, так і у зоні розведення сторін.

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко під час вручення вірчої грамоти з боку посла Польщі Яна Пєкла, передає пресс-служба українського гаранта.

“Сьогодні ми отримали офіційну відмову щодо відвідання представникам найширшої гуманітарної місії – Міжнародної організації Червоного Хреста. Їм знову було відмовлено в допуску до наших заручників”, – зазначив він

Крім того, президент підкреслив, що Росія таким чином порушує домовленості, які сторони досягнули під час останньої зустрічі “Нормандської четвірки” в Берліні.

“Неприпустимим є невиконання домовленостей щодо режиму припинення вогню як по всій лінії зіткнення, так і у зоні розведення сторін”, – підсумував Порошенко.

Як відомо, раніше офіційний спікер “Червоного Хреста” Санела Байрамбашич заявила, що представники організації не мають повноцінного доступу до місць утримання людей на окупованих територіях Донбасу.

Вона також підкреслила, що були лише поодинокі випадки, коли представники “Червого Хреста” відвідували заручників на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, що 26 жовтня на Банковій оприлюднили позицію України на зустрічі лідерів “Нормандської четвірки”.

   

Залишити коментар

Кометарі