Смертоносний шторм в Одесі, історична сесія ПАРЄ, – головне за добу

Шторм, який почав вирувати в Одесі 12 жовтня, забрав життя двох людей. На засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи з правками прийняли дві важливі резолюції щодо України.

Смертоносний шторм в Одесі

Через шторм в Одесі вже загинули дві людини. Обох людей вбили дерева, які повалив сильний вітер. Це не єдині жертви стихії – ще кілька людей перебувають у лікарнях.

Окрім дерев, в Одесі також впали два підйомні крани.

Історична сесія ПАРЄ

Сесія ПАРЄ 12 жовтня прийняла дві резолюції щодо України. Резолюції прийняли із запропонованими правками. Зокрема, назву одного з документів змінили: з “Політичні наслідки кризи в Україні” на “Політичні наслідки російської агресії в Україні”.

Найважливішими моментами у доповіді є вимоги до Росії вивести війська з України та визнання неможливості проведення виборів на Донбасі.

Арешт українських моряків

В Іспанії затримали 11 українських моряків. Їх звинувачують у контрабанді наркотиків.

Моряки були членами екіпажу судна MartiN, яке здійснювало рейси під прапором Панами. Наразі з ними на контакт намагаються вийти представники українського консульства.

Страшна аварія на Хмельниччині

На Хмельниччині мікроавтобус зіткнувся з вантажівкою. У результаті зіткнення загинули 4 пасажири мікроавтобуса, ще 11 були травмовані.

Заборона на продаж алкоголю

З 12 жовтня у столиці України заборонили продавати алкогольні напої у період з 23:00 до 10:00.

Рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час було прийнято Київрадою 22 вересня. Проти такого рішення виступили в місцевому відділені Антимонопольного комітету.

Курйоз дня

Блогер Дмитро Коваленко виклав на своїй сторінці у Facebook відео, на якому Дональд Трамп та Гілларі Клінтон “співають” відому українську пісню початку 90-х “А липи цвітуть” у виконанні Іво Бобула та Лілії Сандулеси. Відео має шалену популярність у соцмережах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *