Які речі не можна ввозити і вивозити за кордон

А тим, хто готується до подорожі за кордон, слід пильно читати закони країни, яку плануєте відвідати. Адже в деяких державах діють доволі дивні правила на заборони.

 

Досвідчені туристи, Ігор і Олександр, перед перетином кордону радять пильно прочитати правила.
Адже є загальні заборони, які діють майже у всіх країнах. Наприклад, на ввезення зброї, порнографії, неліцензованних відео та аудіозаписів, наркотиків.

За наркотики в мусульманських країнах, наприклад, Об’єднаних Арабських Еміратах, взагалі передбачена смертна кара. А от з Австралії не можна вивозити насіння. Є й дивніші правила.

Не можна вивозити пісок. І це не тільки в Сполучених Штатах Америки. Наприклад, це ще є в Італії на деяких пляжах,
– розповів президент туристичної компанії Ігор Захаренко.

З деяких країн не можна вивозити національну валюту. Наприклад, Індія. А у найпоширеніших туристичних напрямах, Туреччині та Єгипті, з предметами старовини треба бути обережним. У Туреччині це стосується килимів.

При собі краще мати чек і документ, що підтверджує, що килим не несе історичної цінності. І ще він має не перевищує вартості 430 євро. Все, що вище такої вартості, підлягає оподаткуванню,
– сказав секретар посольства Туреччини в Україні Хава Акташ.

А от ліки, особливо в Європу, краще брати з собою. Адже рецепт в аптеці інколи потрібен навіть на знеболювальне. А ще в літак дозволяють брати дитяче харчування. Хоча трапляються курйози.

Тому аби не втрапити в халепу на митниці і зіпсувати відпочинок, завчасно заходьте на сайт посольства.

Джерело 24tv.ua

 

Залишити коментар

Кометарі