Журналіст назвав країну, яка є прикладом для України щодо боротьби з Росією

Сьогодні Польща є досить міцною у військовому плані, а все завдяки тому, що через війну в Україні керівництво нашої сусідки провело аналіз та зміцнило свою оборонну систему.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав відомий журналіст Юрій Бутусов.

“Польща розробила і прийняла Оборонну концепцію. Визначено стратегію оборони, тактику бойового застосування військ, під ці поставлені завдання визначено систему розвитку всіх сил оборони, систему комплектування, бойової підготовки, проведено аналіз наявного економічного та мобілізаційного ресурсу, поставлено довгострокові багаторічні завдання військово-промислового комплексу”, – підкреслив він.

Також журналіст наголошує, що на основі досвіду війни в Україні в Польщі створено війська територіальної оборони та Національна гвардія, а також модернізується система ППО та ВПС.

І дано чітку відповідь – через 12 років Польща настільки зміцнить систему оборони, що зможе самостійно, навіть без допомоги союзників, дати відсіч всій російській армії в разі спроби нападу на країну із застосуванням звичайних озброєнь. У разі застосування ядерної зброї за Польщу заступляться союзники по НАТО. Чому це зробила Польща? Тому що в Україні війна вже йде четвертий рік, Росія загрожує Європі, отже треба вчитися протистояти ворогові наявними силами, розвивати власну державу, ворог не повинен застати зненацька,
– підкреслив Бутусов.

Крім того, експерт дивується, чому такої оборонної концепції немає в Україні, де вже упродовж чотирьох років йде війна.

 

Залишити коментар

Кометарі