7 міфів про парфуми, які варто забути

Парфумерний експерт Марлен Харрісон в одному з видань розвінчав популярні міфи про парфуми, у які давно вірить багато людей.

Експерт розповів, що багато людей часто стикаються з помилковими порадами, як правильно обирати духи, як їх наносити та в чому полягає різниця між одеколоном і парфумами.

Тому Марлен розповів, як позбутися від семи найпопулярніших міфів про ароматні “баночки”.

1. Парфуми необхідно зберігати у ванній

Харрісон поділився, що тепло і волога сприятимуть руйнуванню ефірних масел, через що парфуми можуть швидко втратити свій оригінальний аромат.

2. Як парфум пахне на блоттері, так він пахнутиме і на тілі

Як розповів фахівець, кожна людина має свій особистий запах, тому один і той же парфум не можне пахнути на людях однаково. Нанесений парфум на блоттери (пробний папір) не зможе повністю перенести запах обраних парфумів так, яким він буде на вас.

3. Щоб нанести парфуми, необхідно побризкати в повітря і увійти в ароматну хмару

Марлен пожартував та порекомендував так не робити, тому що вони так швидко закінчаться. Їх варто краще нанести на суху шкіру шиї і грудей, або зап’ястя. Саме там розташований пульс, що допомагає духам краще “розкритися”.

4. Одеколон – для чоловіків, а парфуми – для жінок

Така відмінність говорить лише про те, скільки ефірних олій містить продукт. Одеколон містить близько 3% ефірних олій, туалетна вода – 10%, парфумована вода – 15% і сам парфум – 25%.

5. Щоб аромат довше тримався, слід втирати парфум у шкіру

Експерт стверджує, що такі дії можуть навпаки призвести до руйнування ефірних масел, що, в результаті, змінить аромат. Харрісон радить наносити парфум і дати йому “увійти” в шкіру природним шляхом.

6. Запах залишається однаковим протягом всього дня

Харрісон розповів, що існують лінійні і нелінійні аромати. Перші ж призначені зберігати один запах протягом довгого часу, в той час як другі – з часом розкриваються новими нотками. Тому нелінійні парфуми вважаються більш якісними.

7. Чим дорожчі парфуми, тим вони якісніші

Як і у всіх інших продуктах, ціна дорогих парфумів не говорить про неймовірну якість. На ринку існує безліч парфумів середньої цінової категорії, які мають відмінну якість і яскраві аромати. Тому, обираючи духи, важливо знайти власний аромат.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі