Джамала різко відповіла Меладзе на критику виступу O.Torvald

Переможниця Євробачення-2016 Джамала не поділяє висловлювань композитора Валерія Меладзе про провал O.Torvald на Євробаченні-2017.

“Я абсолютно не згодна з тим, що журі Національного відбору повинні вибачитися за свій вибір, і особисто я ні за що вибачатися не збираюся. Колективний бал від журі співпав з балом, який O.Torvald отримали за результатами глядацького голосування, тобто і журі , і глядачі проголосували за цього учасника разом”, – сказала Джамала.

За словами виконавиці, попри низьку позицію у рейтингу O.Torvald гідно представили Україну на Євробаченні-2017. І вони були єдиною рок-групою, чим також відрізнялися від решти учасників.

O.Torvald у фіналі Євробачення-2017

O.Torvald у фіналі Євробачення-2017

Нагадаємо, переможцем Євробачення-2017 став учасник від Португалії – Сальвадор Собрал з піснею “Amar Pelos Doi”. Представник від України гурт O.Torvald із піснею “Time” посів 24 місце із 26. Нещодавно самі музиканти прокоментували свій результат участі у конкурсі.

Композитор та продюсер, а також член журі національного відбору на Євробачення-2017 Костянтин Меладзе прокоментував виступ O.Torvald у фіналі Євробачення-2017.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі