Порошенко пояснив заборону “ВКонтакте”, назвав коли перегляне указ

Президент України Петро Порошенко вперше прокоментував свій Указ про заборону російських ресурсів, в тому числі “ВКонтакте”, “Однокласники” тощо.

Свій коментар Порошенко зробив після церемонії підписання угоди про безвізовий режим з Україною.

“Така сама дискусія була після того, як ми вирішили припинити трансляцію російських телеканалів. Це були певні незручності, але час довів, що ми все робили правильно”, – переконаний Порошенко.

Він наголосив, що свою пропаганду Росія виконувала у тому числі через свої соцмережі. Порошенко також запевнив, що готовий переглянути свій указ після закінчення війни на Донбасі.

“Наші структури будуть ретельно займатися імплементацією цього рішення. І я можу наголосити, що одразу після закінчення цієї агресії, коли останній солдат покине суверенну територію України, ми будемо готові до перегляду цього рішення”, – сказав президент.

Нагадаємо, 16 травня в Україні заборонили соцмережі “Вконтакте” та “Однокласники” та інші російські ресурси терміном на 3 роки. 17 травня декілька українських провайдерів вже почали блокувати доступ до російських соціальних мереж.

 

Залишити коментар

Кометарі