Нацполіція назвала важливу перевагу блокування “ВКонтакте”

Національній поліції України стане легше працювати за деякими напрямами діяльності після блокування доступу до російських сайтів.

Про це заявив начальник головного управління Нацполіції у Києві Андрій Крищенко, повідомляє “Еспресо”.

“Мені складно спрогнозувати, чи вплине (на роботу поліції заборона російських сайтів). Не думаю, що нам буде складніше працювати”, – сказав він.

Крищенко наголосив, що саме через соціальну мережу “ВКонтакте” поширювалася популярна серед підлітків “гра” під назвою “Синій кит”, що призводила до самогубства дітей.

“На мій погляд, як поліцейського, який має виявляти такі факти і запобігати, це (заборона російських сайтів) полегшить роботу”, – додав головний поліцейський Києва.

Нагадаємо, 17 травня набув чинності Указ Президента України Петра Порошенка про введення в дію рішення РНБО, яке передбачає блокування в країні низки російських сайтів.

Інтернет-провайдери, які не заблокують в Україні “ВКонтакте”, “Однокласники” та “Яндекс”, нестимуть за це адміністративну відповідальність. Вони повинні будуть сплатити штраф у розмірі до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі