В українському офісі “Вконтакте” відреагували на заборону соцмережі

Прес-секретар українського офісу російської соціальної мережі “ВКонтатке” Влад Леготкін відреагував на рішення щодо заборони соцмережі на території Україні.

Леготкін на своїй сторінці наголосив, що “ВКонтакте”, яка потрапила під забороно згідно з указом президента України №133/2017 від 15 травня про введення у дію рішення РНБО про блокування російських соцмереж, – є найпопулярнішою соціальною мережею в Україні, яку відвідують 16 мільйонів користувачів кожного місяця.

“Ми, Команда “ВКонтакте”, завжди обходили політику стороною. Вважаємо, що Інтернет по суті своїй не має кордонів. Ми захищали і будемо захищати інтереси всіх наших користувачів і партнерів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі “Вконтакте” та “Однокласники” та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Даний указ набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях.

Відповідний указ Президент України Порошенко підписав 16 травня. Заборона доступу до соціальних мереж “Одноклассники” і “ВКонтакте”, а також до “Яндексу” в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Як стало відомо сайту “24” із власних джерел інтернет-провайдери готові заблокувати “ВКонтаке”, “Однокласники” та “Яндекс” вже завтра, 16 травня, – як тільки указ Президента України буде опублікований в офіційних виданнях.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі