O.Torvald завершили репетицію фінального номеру для Євробачення патріотичним гаслом

На репетиції фіналу пісенного конкурсу Євробачення-2017 гурт O.Torvald, який предствляє Україну на конкурсі, завершили свій номер вигуками “Слава Україні!”.

Відео з репетиції фіналу опублікувала на своїй сторінці у Facebook ведуча Соломія Вітвіцька.

“O.Torvald на сцені Євробачення-2017! Женя Галич завершив виступ вигуком “Слава Україні”! Хочеться, щоб в самому фіналі українці присутні в залі МВЦ голосно відповіли “Героям слава!”, – написала Вітвіцька.

Також ведуча відзначила, що скандального учасника на Євробаченні від Болгарії проводжали вигуками “Крим – це Україна”.

Гурт O.Torvald виступлять у фіналі Євробачення-2017, який відбудеться 13 травня о 22:00 у Києві. На сцену Євробачення нарешті вийдуть представники України – Учасники Євробачення-2017 від України виступлять під номером 22.

Однак, букмекери пророкують, що Україна займе одне з останніх місць на конкурсі в цьому році.

Зауважимо, з території України не можна відправляти свої голоси за O.Torvald. Однак проголосувати за українців можуть усі, хто перебуває в інших країнах, які беруть участь у Євробаченні-2017.

У фіналі Євробачення, крім SMS та телефонних дзвінків, ви можете голосувати в додатку Телепортал. Вартість голосування в додатку, як і за допомогою SMS-повідомлення, становить 5 грн з ПДВ. У Телепорталі ви зможете переглянути також основну інформацію про учасників з фото, тому зробити свій вибір буде зручніше і швидше.

До слова, раніше у мережі з’явилося повне відео конкурсного номера гурту O. Torvald, з яким вони представлять Україну у фіналі Євробачення-2017. Переглянути відео виступу можна тут.

Сайт “24” проведе текстову онлайн-трансляцію фіналу Євробачення-2017. Слідкувати за найважливішими подіями масштабного пісенного конкурсу Євробачення-2017 можна тут.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017

   

Залишити коментар

Кометарі