Стало відомо, скільки Порошенко витратив на армію: приголомшливі цифри

Упродовж трьох років родина президента Петра Порошенка витратила армію та та інфраструктурні проекти 700 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник українського гаранта з посиланням на Фонд Порошенка.

Сім’я Петра Порошенка через його благодійний Фонд витратила за три роки 700 мільйонів гривень. З них 350 мільйонів гривень пішли на армію та решта 350 мільйонів гривень – на силовиків, – зауважив він.

За його словами, всі ці гроші президента пішли на бронежилети, каски, біноклі, тепловізори, форму, термобілизну, берці, гумові чоботи, а також на будівництво, ремонт, IT-технології та безпілотники.

Без його фінансової допомоги не з’явилося б Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, а пірати Дмитра Марченка не змогли б купити меблі та комп’ютери, швейні машинки та плотери для викрійок. Без його фінансової допомоги буксував би проект Діана Петрені з реформування харчування армії, проект ЦДУ АТО Олексія Ліперіді. Без його фінансової допомоги не “злетіли” б десятки проектів Натана Чазіна. Неллі Стельмах і Фонд допомоги країні “Крила Фенікса» не зробили б 20 пральних кунгів для ВДВ,
– зауважив Бірюков.

Також колишній волонтер і бізнесмен оприлюднив докази такої діяльності.

Нагадаємо напередодні з’явилася інформація, що український президент Петро Порошенко додатково задекларував майже мільйон гривень процентного доходу від вкладів у “Міжнародному інвестиційному банку”.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі