Молода українка померла від невдалої пластичної операції

Внаслідок невдалої пластичної операції в Одесі померла 21-річна дівчина.

Як повідомляє місцеве видання “Думская”, трагедія трапилася 4 травня. Дівчина звернулася до хірургів з метою виправити вроджені патології на обличчі – “заячу губу” та “вовчу пащу”. До цього дівчина вже зробила декілька операції в інституті стоматології, а фатальну операцію вона вирішила провести в центрі естетичної хірургії і косметології “Моцарт”.

За інформацією видання, під час операції у пацієнтки піднялася температура 40. Викликали реанімацію і в стані клінічної смерті її привезли в іншу клініку, але врятувати дівчину не вдалося. У клініці Odrex, куди привезли пацієнтку для реанімації, прокоментували те, що трапилося.

Молода українка померла від пластиної операції
Молода українка померла від пластичної операції

“Медичний будинок Odrex отримав запит на екстрену госпіталізацію пацієнтки Магльована І.А. в критичному стані з порушенням життєво важливих функцій, що вимагає високоспеціалізованої медичної допомоги. Реанімобіль доставив пацієнтку в приймальне відділення клініки Odrex в стані клінічної смерті. У відділенні інтенсивної терапії нашої клініки негайно почалися реанімаційні заходи. Після більш ніж півтори години напруженої боротьби докторів за життя пацієнтки була констатована біологічна смерть”, – повідомила заступник головного лікаря з лікувальної роботи Медичного будинку Odrex Тетяна Федорченко.

Згідно з висновку експертів, причина смерті пацієнтки – злоякісна гіпертермія, тобто реакція на наркоз.

Поліція вже почала перевірки за фактом смерті одеситки Ірини Магльована за статтею “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником”. В той же час, у клініці “Моцарт” коментувати трагедію відмовляються.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі