Сутички у Дніпрі: серйозно побили ветеранів АТО (відео)

Святкування 9 травня переросло у масову бійку у Дніпрі. Сутички виникли між колоною Опозиційного блоку, яку очолив колишній регіонал Олександр Вілкул та ветеранами АТО.

Про це пише news24.

В бійку втрутились представники поліції. Внаслідок сутичко у деяких активістів розбиті голови, серед них і ветеран АТО, частина з них – затримана.

Приводом для бійки стали червоні прапори, які тримали дехто з учасників колони. Тож ветерани АТО зупинили цю колону та вимагали прибрати “червоне ганчір’я”.

Сутички під час святкування 9 травня у Дніпрі

У Дніпрі серйозно побили ветеранів АТО

Видання наполягає, саме поліцейські побили ветеранів – двоє з них госпіталізовані, у одного ветерана – черепно-мозкова травма.

У Дніпрі побили ветеранів АТО

Одному з бійців розбили голову

При цьому свідки розповідають, що бійців побила не поліція, а невідомі хлопці спортивної статури, які охороняли агітаційні палатки “Опозиційного блоку”.

 

Нагадаємо, раніше сутички через святкування 9 травня виникли у Запоріжжі. Там поштовхались проукраїнські активісти та учасники акції “Полк перемоги”, які планували пройтись ходою центральним проспектом міста.

Неспокійно і у Києві. Там учасники так званої акції “Безсмертний полк” проходили повз офіс ОУН на вулиці Мазепи. Правоохоронці очепили будівлю офісу ОУН, щоб не допустити провокацій. Однак ОУНівці почали кидати яйця та інші предмети.

Джерело 24tv.ua

 

Залишити коментар

Кометарі