Предмети, що приносить щастя і удачу в будинок. Поради від Ванги

Ванга радила зосередитися на тому, щоб правильно влаштувати своє життя – якщо закласти такий фундамент майбутнього, все на ньому саме з часом вишикується!

1 Підкова– “Тримай підкову біля входу на щастя, і удача в твій будинок дорогу знайде, удача завжди на коні, а коню відомо, що потрібна – підкова”.

2 Часник– “Хочеш уберегти себе і близьких від зглазу і нечисті, відвадити її часником. Вона його не любить і боїться, в тому будинку де часник ні коли чорт не заведуться”.

3 Мед– “Бджоли роблять мед і харчуються медом, а духи меду роблять добро і люблять солодке. Потрібно пригостити їх медом, щоб вони працювали на щастя й удачу в будинку”.

4 Яблука– “Якщо хочеш, щоб у домі завжди було вдосталь щастя і благоденства, стеж за тим щоб на кухні завжди лежало яблуко, яке буде на благо всім служити”.

5 Булавки“Щоб від зглазу себе і близьких захистити, потрібно шпильки використовувати”.

6 Дзвіночки (срібні або сталеві)– “Представники негативних сил люблять тишу і не терплять звуків гучних. Особливо, якщо звуки повторюються регулярно”.

7 Валянки– “Улюбленець долі, завжди має і проявляє велику і дивну магічну силу. Якщо чекаєш подарунків від долі, підстав їй валянок – і вона надасть благ щедрою рукою”.

8 Палиця– “Якщо хочеш уникнути проблем далеко від дому свого, обов’язково посох потрібно завести, який вірним помічником буде і у рідному домі, і далеко від них. Посох буде стерегти добру енергію, яка в будинку живе і допоможе позбутися від енергії нехорошою, якої в поїздці нахапатися ».

9 Мило– “Просте мило обов’язково треба в своїм домі мати, воно вірну службу послужить, від усієї нечисті і хвороб відмиє ».

10 Свічки– “Ось, що допоможе людям зберігати і підтримувати енергію в будинку. Справжні свічки, відлиті з воску, мають воістину чудесною силою ».

11 Дзеркало– “Кругле дзеркало добро запам’ятовує. Якщо вдома воно буде, всяке щастя не витече, а з дзеркалом залишиться”.

12 Вітряк– “Всякий, хто з вітром зможе впоратися, буде жити так горя не знати. Той, хто зможе зробити так, що вітер завжди буде дути в його сторону, ніколи не буде самотнім і нещасливим. Якщо хочеш щастя знайти – запитай про це у вітру. А щоб навчитися з ним говорити, заведи в будинку вітряк ».

13 Риб’яча луска– “Несе в будинок достаток і достаток у всьому. Той, хто зможе правильно виробити її, не знатиме потреби і горя. Тільки важливо правильно заховати цей талісман, а інакше може вивітритися вся його чарівна сила ».

14 Сталевий в’язальний гачок– “Лови на нього рибку щастя і удачі, рибку, яка виконує всі мрії і бажання. Батога їм мереживо своєї долі – чим вигадливі та красивіше наплетешь, тим цікавіше життя твоя складеться! ».

15 Клубок вовняних ниток– «Хочеш знайти доріжку до щастя своєму, постійно відчувати свою потрібність в цьому житті, щоб з тобою були твої улюблені люди? Обов’язково тримай в будинку клубок вовни ».

16 Точильний камінь– “У селах часто кладуть точильний камінь біля ганку, щоб нечиста сила не змогла пробратися в будинок, а міські жителі тримають його на кухні, там же, де і ножі”.

17 Янтар– «У своїй хаті має бути сонечко застигле, в смолі відбите. Бурштин в голові, і в долі все прояснить ».

18 Пісочний годинник– «Пісочний годинник потрібно дарувати тим, кому щиро допомогти хочеш».

19 Фінансова пальма і верба– «Пальму із зернятка вирости. Нехай вона тебе захищає свій дім оберігає. А вербу бережи в домі своїм з року в рік, з року в рік. Вона благість принесе, багатство і успіх у всіх справах твоїх притягне. Найперший твій друг і помічник ».

20 Птица счастья– «Щастя в будинок птах щастя приносить, повісь дерев’яну іграшку над ліжечком дитини, нехай дивиться на неї, як на сонечко жовтенькі, стежить за нею, а вона його крилами своїми осіняє. Вона його охороняти стане, казочки йому розповість, слізки його висушить. І стане він сміятися, на неї дивлячись, і пальчиком показувати, і гуліть ».

21 Ікона– «До вибору ікони можна підійти обдумано, але краще за все подивитися на ікони і вибрати ту, яка у тебе найбільшу радість викликає, – розповідала Ванга, – така ікона стане тобі вірним другом, у важкій ситуації втішить, в горі порадує, в хвилюванні заспокоїть. Головне з усією душею до ікони звертатися, а не використовувати її для втамування своїх потреб ».

22 Чорний камінь– «Щоб сон був хороший, потрібно помічника собі знайти, який буде тебе уві сні охороняти. Тут стане в нагоді тобі чорний камінь придорожній, самий непримітний. Це тільки здається, що від нього одні неприємності. Коли в будинок принесеш камінь такий, повік не будеш знати зі сном проблем ».

Джерело ukr.media

 

Залишити коментар

Кометарі