У Росії різко відреагували на відмову журналісту у в’їзді в Україну

В Спілці журналістів Росії вимагають втрутитися ОБСЄ та інші міжнародні організації у ситуацію із забороною на в’їзд в Україну фотокореспонденту МІА “Росія сьогодні” Рамілю Ситдікову, який акредитувався на Євробачення-2017.

Таку заяву озвучив секретар Спілки журналістів Тимур Шафір, пишуть “РИА Новости”.

За його словами, відмова у в’їзді російським журналістам на територію України носить системний характер.

“Безумовно, можна і потрібно вимагати реакції МЗС РФ, ОБСЄ, міжнародних журналістських організацій на це чергове порушення. На жаль, необхідно розуміти, що ці заборонні заходи носять не вибірковий, а системний характер. І вони залишаться незмінними до тих пір, поки незмінним залишається нинішній київський режим”, – вважає Шафір.

Зазначимо, раніше директор об’єднаної дирекції фотоінформації МІА “Росія сьогодні” Олександр Штоль повідомив, що акредитованого на Євробачення-2017 фотокореспондента Раміля Сітдікова не пустили на Україну “у зв’язку з непідтвердженою причиною приїзду”.

Додамо, нещодавно СБУ заборонило в’їзд на територію України російські ведучій Катерині Варнаві, яка вела шоу на українському телеканалі.
А 7 травня Держприкордонслужба заборонила в’їзд в Україну двом акредитованим на Євробачення російським журналісткам, які перед тим незаконно відвідали Крим.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі