Путін провалив два плани по Україні, – Піонтковський

Плани Кремля щодо України, зокрема і так званий проект “Новоросія”, зазнали нищівного фіаско.

За його словами, першим був план Росії створити “Новоросію” з восьми українських областей, а другий план – ілюзія територіальної цілісності України з “Новоросією” та російськими військами у ній.

“Все це хотіли інтегрувати в Україну, і тим самим розмити українську державу. Він дуже на це сподівався. Тим більше, що у свій час Олланд і Меркель по дурості, через деяке непорозуміння, підштовхували Україну в цьому напрямку, рекомендували змінити законодавство і так далі. Але цей план провалився. А у Путіна вже виробилася стратегія третього плану – збільшувати суб’єктність окупованої території як самостійної”, – вважає політолог.

Андрій Піонтковський зазначив, що вже під час останньої розмови з Ангелою Меркель Володимир Путін зрозумів, що плани заштовхнути окуповані райони Донецької і Луганської областей в Україні як ракову пухлину, провалилася.

Він це розуміє. У нього була така фраза, на яку багато хто звернув увагу: що, мабуть, при цьому уряді (в Україні, – “24”) ніякого прогресу в Мінських угодах не буде. По-суті, це продовження одного і того ж процесу: стався провал другого плану,
– зазначив Піонтковський.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі