Джемілєв і Чубаров розповіли, яким буде Крим після повернення після деокупації

Лідери кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та Рефат Чубаров розповіли про те, що мріють аби анексований Крим знову повернувся до складу України та став найпривабливішим місцем для відпочинку.

Зокрема, Джемілєв вважає, що після повернення Крим вже не буде таким, як до окупації.

“У Криму є всі можливості не бути гірше Швейцарії, це має бути найпривабливіше місце, де люди будуть щасливі, де люди будуть відпочивати і не буде жодних конфліктів”, – вважає Джемілєв.

Чубаров додав, що анексія поділила кримськотатарське населення на людей, що мають власну гідність і тих, хто насправді є “хитрими людьми, які готові кожного дня продаватися і продавати себе й інших”. Однак, додає Чубаров, останні зникнуть з українського Криму ще швидше ніж російські солдати.

“Це не говорить про те, що ми одразу там знайдемо порозуміння в тому, з чого починати вичищати Крим і будувати таке суспільство, яке буде прийнятним для всіх. Потрібно буде декілька років для того, щоб підготувати ситуацію щодо проведення виборів місцевих органів, декілька років Крим буде приходити в себе, відповідно до українських законів”, – вважає Чубаров.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі