Бій-реванш Кличко – Джошуа: де і коли може відбутися поєдинок

Бій-реванш між українським боксером Володимиром Кличком та британцем Ентоні Джошуа може відбутися в середині осені 2017 року.

Про це розповів промоутер Джошуа – Едді Хірн, повідомляє BoxingScene.

Він також висловив переконання в тому, що Кличко зацікавлений у проведенні матчу-реваншу.

Багато людей хотіли б побачити продовження цього протистояння. Упевнений, Володимир вважає, що він зробив недостатньо в бою з Ентоні, і я знаю, що Джошуа хоче виправити свої помилки, зробивши свою роботу ще кращою наступного разу,
– розповів Хірн.

Окрім того, в коментарі виданню The Sun промоутер Джошуа розповів, що в разі проведення матчу-реваншу між його підопічним та Кличком, бій можуть організувати в Китаї.

Зазначається, що Хірн розглядає можливість організації боїв Джошуа за межами Великої Британії задля збільшення сум гонорарів боксера.

“Важко стати мільярдером, заробляючи 10 мільйонів фунтів або 15 мільйонів фунтів стерлінгів за бій. Але якщо він боксуватиме в США, то можна почати говорити про 30, 40 і навіть 50 мільйонів фунтів за бій. А у Джошуа є в запасі 20 боїв”, – пояснив промоутер британського боксера.

Він зазначив, що переговори з представниками Китаю щодо організації наступного бою Джошуа вже ведуться: “Китай імовірніший, ніж Америка для наступного бою. Китай – величезний ринок, величезні гроші і великі можливості”.

Нагадаємо, напередодні відбувся поєдинок за звання чемпіона світу за версією IBF між українцем Володимиром Кличком і британцем Ентоні Джошуа. Поєдинок достроково завершився перемогою останнього.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі