США хочуть надати серйозну грошову допомогу Україні задля її безпеки

Сполучені Штати Америки планують виділити Україні щонайменше 560 мільйонів, які зокрема підуть як на безпеку, так і на потреби армії.

Про це повідомляє американське посольство на своїй сторінці у Facebook.

У Конгресі США представлено Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити щонайменше 560 мільйонів доларів. Зокрема, на військову і безпекову допомогу Україні до кінця бюджетного року (до 1 жовтня) – не менше 238 мільйонів доларів,
– йдеться у дописі.

Також зазначається, що асигнування на інші програми допомоги планується навіть збільшити – на 27 мільйонів доларів, порівняно з 2016 роком.

“Необхідно зауважити, що виділені кошти на зміцнення оборонних і безпекових можливостей України є лише частиною від загальної суми 350 мільйонів доларів, яка може повністю бути використана після 1 жовтня 2017 року”, – наголошують дипломати.

Крім того підкреслюється, що наступним етапом набуття чинності закону стане його ухвалення Сенатом і Палатою представників, що має відбутися до 5 травня 2017 року, та у подальшому підписання Президентом США.

 

Залишити коментар

Кометарі