Син колишнього чиновника намагався вивести закордон чималу суму в сховку елітного авто

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив про те, що син колишнього голови Тячівської РДА Василя Йовдія намагався вивезти до Румунії 400 тисяч доларів. Його затримали митники. Однак не українські, а румунські.

Про це Геннадій Москаль повідомив у своєму Facebook.

За його словами, 24-річний Михайло Йовдій разом зі своєю дружиною Оленою перетнули українсько-румунський кордон на автомобілі Maserati у міжнародному пункті пропуску “Солотвино – Сігет Мармацієй”. За кермом була жінка. Під час огляду автомобіля румунські правоохоронці виявили 400 тисяч американських доларів, захованих під запасним колесом. Всупереч митним правилам, гроші не були задекларовані ні при виїзді з України, ні при в’їзді в Румунію.

“Видно, після конфіскації валюти Януковича, його колишні посіпаки на Закарпатті намагаються спішно вивезти готівку за кордон, однак прорахувалися. Румунська правоохоронна система – це не українські митники, котрі спокійно дозволяють вивозити за кордон величезні гроші. Тому незадекларовані 400 тисяч доларів, швидше за все, будуть конфісковані в держбюджет Румунії”, – зазначив Геннадій Москаль.

Голова Закарпатської ОДА заявив, що доручив прокуратурі й СБУ провести ретельну перевірку факту, як українські митники не помітили таку суму грошей під запасним колесом, й притягнути їх до відповідальності.

Слід зазначити, що Василь Йовдій – керівник партії “Єдиний центр” у Тячівському районі, до цього неодноразово очолював місцеву райдержадміністрацію.

До слова, 400 тисяч доларів банкнотами по 100 доларів – це 4 кілограми.

 

Залишити коментар

Кометарі