Французький журналіст назвав головну причину, чому Захід відвертається від України

Французький журналіст Себастьен Гобер, який вже кілька років пише про Україну для кількох відомих видань, назвав головну проблему України, через яку країни Заходу втрачають інтерес до нашої країни.

Він пояснив, що одразу після Революції гідності Європа покладала багато надій на Україну. Однак, українці так і не змогли просунути себе і власні досягнення протягом останніх трьох років.

“Тому значна частина французів забули, що українці боролися за власні гідність, свободу, що тут є жертви війни. Просто тому, що не вдалося ефективно донести це”,– вважає журналіст.

На його думку, загальне поняття корупції – це не лише сам факт хабарництва, – це й інфраструктура, звички, олігархія, політична боротьба тощо.

“Якщо ми говоримо про перешкоду для змін в Україні за останні три роки, для реформ, які були обіцяні Майданом, але не дуже втілюються в життя, я б головною перешкодою назвав відсутність політичної волі. Політики просто не хочуть реформ, боротьби з корупцією і так далі. Всі проблеми від цього”, – наголосив Гобер.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі