Волонтери відзняли вражаючу презентацію до Євробачення про справжню Україну

Волонтери вирішили створити альтернативну презентацію, де показали “неідеальний” Київ та Україну

Група волонтерів вирішила самостійно створити альтернативний відеоролик-презентацію для гостей пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, яке має відбутися в Києві у травні.

Відео опублікували у спільності Facebook. Волонтерська команда складалась з ентузіастів-професійних телевізійників. Презентація отримала назву Meet the real Ukraine. На відео волонтери вирішили показати “неідеальний” Київ і Україну.

На ряду з красивими краєвидами міста, які фільмували з допомогою безпілотників, присутні кадри війни на Донбасі.

“Ідеального світу не існує. Світу, де всі щасливі та усміхнені… Немає світу, в якому всі здорові. Де не кидають дітей. Де немає воєн і брехні… Так само, як і немає світу без краси, любові, щастя і правди... Світ, в якому є щось одне – нереальний і неповний. У ньому немає гармонії. Все, що однобоко – без гармонії. Все, що однобоко – неправдиво”, – прокоментували автори свою відеороботу.

До команди увійшло 20 ентузіастів. Всі учасники мають досвіду роботи з відео – режисери, редактори, оператори з різних телеканалів і студій. Для створення презентації вони позичили знімальне обладнання у колег. На зйомку не витратили жодної гривні.

Джерело znaj.ua

 

Залишити коментар

Кометарі