Скандал на “Голос країни”: Мозгова прокоментувала перемогу священика з піснею її батька

Пісня “Мамина любов” українського співака і композитора Миколи Мозгового, прозвучала у виконанні переможця “Голос країни”, священика Олександра Клименка, без будь-якої творчості. Учасник шоу володіє хорошими вокальними даними, але його виступи схожі на пісні в ресторані.

Такою думкою про скандальний фіналі шоу поділилася дочка Миколи Мозгового, відомий в Україні продюсер Олена Мозгова.

“Незважаючи на те, що він переміг з піснею батька, яку я дуже люблю, я почитала про нього, його сторінку в Facebook і те, що він священик Московського патріархату… Для мене це важливо. Тому я його не підтримувала”, – зазначила вона.

“Та й взагалі ця тема участі духовенства у подібних шоу, не знаю, для мене це не дуже прийнятно, але це моя думка. Що ж стосується його вокальних даних, ну добре співає, але сказати, що це голос країни, я не можу. У ньому немає творчості – як в ресторані: прийшов, заспівав. Навіть якщо ти берешся за чию-то пісню, ти все одно повинен як-небудь по-своєму її заспівати”, – продовжила Мозгова.

“Він намагався співати близько до оригіналу, але краще батька він не заспівав, тому що, в принципі, це неможливо. Таких вокалістів, як батько, дуже мало в країні. У таких випадках ти повинен пережити цю пісню, додати щось своє. Там творчості не було”, – підсумувала продюсер.

Джерело Ukr.Media.

 

Залишити коментар

Кометарі