Скандальна Лоліта спіймала російські ЗМІ на брехні про свою доньку

Російська співачка українського походження Лоліта Мілявська спіймала російський пропагандистський “Первый канал” на брехні про свою доньку Єву.

Про це свідчить допис артистка в Instagram.

Зазначимо, що телеканал заявив, що донька співачки нібито страждає на аутизм.

“Я дякую за підтримкою засоби масової інформації і “1 канал” програму “Время” в тому числі … Але, шановні журналісти, вам варто перевіряти інформацію, що стосується членів сімей! Зокрема, моєї! Ніколи у моєї доньки не було аутизму!”, – наголосила Лоліта.

Вона припустила, що телеканал припустився помилки, оскільки невідомі розмістили ім’я Єви на сайті з інформацією про дітей з аутизмом.

Ймовірно, це сталося через “писак”, даючи інтерв’ю яким, коли Євочка була маленькою, я розповідала, як деякі “лікарі”, бажаючи розвести на гроші, намагалися ставити нам діагноз,
– написала Мілявська.

Вона наголосила, що чекає вибачень від “Первого канала” та інших, хто поширював цю неправдиву інформацію.

Нагадаємо, що 23 квітня прикордонники зняли з потяга російську співачку Лоліту Мілявську через порушення українського законодавства щодо перетину кордону, а саме через візит на виступ в окупованому Криму з території Росії.
Вже через декілька годин російській співачці Лоліті Мілявській заборонили в’їзд на територію України терміном на три роки.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі