Як легко розслабитись після важкого робочого дня

В кінці дня багато з нас відчувають себе, як видавлений лимон. З шаленими ритмом життя деколи так важко розслабитись хоча б на годину.

Спеціалісти переконують, що аби відчувати себе активним та бадьорим, а головне продуктивним, треба хоча б кілька годин на день відпочивати.

Якщо ж весь відпочинок відкладати на вихідні, то це лише погіршить ситацію і втома буде назбируватись. Ось кілька дієвих спосоібв, як швидко розслабитись та відновити свої сили.

Полежати півгодини із заплющеними очима

Так, саме полежати, а не спати. Можна увімкнути приємну музику та підпалити ароматичну паличку. Просто виділити іпвгодини собі і думати про щось приємне.

Якщо пролежати стільки часу для вас випробування – то можна почитати книгу чи, наприклад, оновити соцмережі.

Зготувати просту вечерю

Готування їжі забирає багато часу і не менше сил. Краще привчати себе і сім’ю до легких вечерь, які не потребують більше 30 хвилин на їх приготування. Такий підхід зекономить час і ще й привчить харчуватись правильно.

Подивитись фільм чи серіал

Після вечері можна подивитись якийсь веселий серіал чи фільм. Головне, щоб сюжет побаченого не наштовхував на песимістичні думки. Можна також дивитись мультики або вибрати те, що вам більше до вподоби.

Прийняти душ

Мабуть не раз помічали, як свіжо та бадьоро почуваєте себе після душу або навіть гарячої ванни. І правда, 10 хвилин під струменем води здатні творити чудеса.

Занятись йогою

Чудовий спосіб набратись сил, заспокоїтись та чудово спати. 10-хвилинний комплекс йоги допоможе остаточно розслабити тіло та упорякувтаи думки. До того ж, такі заняття чудово відволікають від роботи та земних турбот.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі