Путін жодним словом не обмовився про вибух в метро на прес-конференції

Під час спільної прес-конференції з президентом Білорусі Олександром Лукашенком президент Росії Володимир Путін жодним словом не згадав про вибух у петербурзькому метро, що стався вдень 3 квітня.

Путін у своєму короткому виступі для преси згадав про “роботи в космосі і сфері сільського господарства”.

На таку дивну поведінку російського президента звернули увагу також іноземні журналісти.

Натомість Лукашенко подякував Путіну, що в цей непростий час той “сів з ним за стіл переговорів”.

Ви змогли в такому позитивному, порядному ключі провести переговори і, як ви щойно сказали – у нас не залишилось невирішених питань,
– сказав білоруський президент.

Лукашенко розповів, що велику частину часу під час переговорів з Путіним вони присвятили “міжнародному порядку денному, який стосується нас, наших сусідів, політики Європейського Союзу, обмінялись думками щодо відносин зі США”.

Багато говорили про безпеку і не тільки у зв’язку з цим нещасним випадком. Це так було заплановано – це було основне питання – не нафтогазовими питаннями ми почали обговорення. Основну увагу ми приділили давно запланованому питанню безпеки наших держав і я не буду тут нічого конкретизувати,
– сказав Лукашенко.

Він додав, що домовився з Путіним про “збереження нашої безпеки наших держав”.

Нагадаємо, 3 квітня приблизно о 14:40 за місцевим часом між станціями метро “Сінна площа” та “Технологічний інститут”, що в самому центрі Санкт-Петербурга, прогримів вибух. За останніми даними, 10 людей загинуло, близько 50 постраждали.
Очевидці публікують моторошні фото у соцмережах. Пізніше стало відомо, що в підземці знайшли ще одну бомбу, а у соцмережах з’явилось фото ймовірного терориста.

В цей час Володимир Путін проводив кількагодинну зустріч з Олександром Лукашенком у Санкт-Петербурзі.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі