Савченко здивована реакцією людей на її макіяж: нардеп зізналася, коли користується косметикою

Нардеп Надія Савченко зізналася, що їй не припав до душі макіяж, з яким вона з’явилася в якості ведучої на одному з українських телеканалів. Проте політика здивувала реакція українців на свій образ.

Про це Савченко розповіла в інтерв’ю виданню “Апостроф”.

На запитання журналіста про те, який вклад може зробити Савченко в українські медіа, вона відповіла: “По-перше, я колись грала в театрі. По-друге, я вчилася на філолога-журналіста. І колись довго хотіла бути військовим журналістом. Я, звичайно, по-іншому бачила журналістику, як мінімум без макіяжу. Тому що коли я побачила свій макіяж…”

Нардеп підтвердила інформацію про те, що зробити макіяж перед телеефіром було її ідеєю, проте пояснила деякі деталі такої ініціативи.

“Я йшла на концерт. А коли я йду в театр, наприклад, або на концерт, тоді зазвичай фарбуюсь і вдягаю сукні”, – зізналася Савченко.

За її словами, того дня, вона ходила на балет “Сухішвілі”, творчість якого дуже любить.

І взагалі театр, на мою думку, це якраз те місце, де макіяж доречний, і на сцені, і в глядачів. Тому я фарбувалася через те, що мені треба було після того швидко їхати. Я б не встигла десь нафарбуватися і переодягнутися. Але те, яку це викликало реакцію у людей, просто дивує,
– розповіла Савченко.

Вона також додала, що не вважає себе телеведучою, а – “просто є тією людиною і тією думкою, яку хочуть чути інші люди”.

Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко вразила жіночним образом в ефірі одного з українських телеканалів, де вона веде підсумкову програму.

Новий імідж депутата Надії Савченко вкрай здивував українців. Користувачі соцмереж жартами відреагували на такі метаморфози політика.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі