Рішення Порошенка щодо е-декларування – величезне розчарування, – депутат Європарламенту

Президент України Петро Порошенко не повинен був підписувати зміни до е-декларування, якими передбачено подавати електронні декларації й антикорупційним активістам.

Таку позицію висловила депутат Європейського парламенту від Німеччини Ребекка Хармс, пише “Європейська правда”.

“Рішення президента не ветувати, а підписати поправки до закону про електронне декларування – це величезне розчарування. Внесені поправки мають бути переглянуті. Особлива орієнтація цих поправок на НУО, що діють у боротьбі з корупцією, та пом’якшення правил прозорості, це значний крок назад в процесі реформування України”, – наголосила євродепутат.

На її думку, недовіра щодо громадянського суспільства у процесі реформ є шкідливою і контрпродуктивною для боротьби проти корупції та політичного процесу в Україні.

Адже саме громадськість відіграє конструктивну і важливу роль у процесі здійснення реформ.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до законодавства щодо е-декларування. Закон передбачає обов’язкове декларування доходів для членів антикорупційних громадських організацій.

29 березня Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що подовжило крайній термін подачі е-декларацій до 1 травня.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі