У вбивці Вороненкова був спільник, – Геращенко розповів нові деталі

Радник глави МВС Антон Геращенко розкрив нові подробиці про вбивство російського політика Дениса Вороненкова.

Про це він заявив у інтерв’ю “Новой газете”.

Геращенко повідомив, що як відомо, Вороненкову напередодні вбивства хтось подзвонив і запропонував зустрітися о 11:30. О 11:24 він вже був убитий, а на 12:30 мала відбутись зустріч з Іллею Пономарьовим.

“Йому хтось подзвонив і запропонував зустрітися в 11:30 ранку. Хтось, хто йому дуже важливий. Швидше за все, ця людина й була навідником кілера”, – зазначив нардеп.

За словами Антона Геращенка, правоохоронці вже отримали номер особи, яка телефонувала екс-депутату Держдуми напередодні вбивства.

Щоб ви розуміли, цей Паршов не просто йшов вулицею і думав: “А чи не вбити мені Вороненкова”. Це була спланована серйозна операція, з групами прикриття й стеження,
– підкреслив радник глави МВС.

Він додав, що спільник Паршова виїхав на машині Daewoo, коли побачив, що кілера застрелили.

“Ми його поки не спіймали, але сподіваємося, що затримаємо. Якщо його не прикінчать, ми його знайдемо. Обов’язково буде і той, хто навів — це співучасник. Всіх осіб, які причетні до злочину, ми будемо оголошувати в міжнародний розшук через Інтерпол”, – зазначив Геращенко.

Нагадаємо, 23 березня у Києві застрелили екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера, однак згодом сам вбивця помер на операційному столі від зупинки серця.

Мати ймовірного убивці екс-депутата Держдуми Тетяна Паршова упізнала свого сина Павла Паршова.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі