Мета Путіна щодо Донбасу не змінилася, – експерт

Путін піднімає ставки на Донбасі, щоб досягти стратегічної мети – змусити Україну реінтегрувати ОРДЛО на умовах Кремля. Російський президент використовує тактичні прийоми із залякування України і всього світу, погрожуючи приєднати окуповані території до Росії.

Таку думку сайту “24” висловив політичний експерт Михайло Басараб.

“Все, що останнім часом робить Кремль – визнання документів “Д/ЛНР”, націоналізація українських підприємств, які нібито перебували під нашою юрисдикцією, анонсування якогось плану інтеграції “Д/ЛНР” до Росії, що прозвучав нещодавно в Ялті – шантаж. Це тактичний прийом, який спрямований на те, щоб пришвидшити процес реінтеграції ОРДЛО в Україну”, – вважає експерт.

За словами Михайла Басараба, Кремль розраховує, що керівництво України використає ці рішення Кремля, аби отримати додатковий аргумент у внутрішньоукраїнських суперечках. Зокрема, аби наполягати на необхідності виконання Мінських домовленостей і найшвидшому поверненні цих територій. Тому що, зауважує політолог, якщо ми начебто цього не зробимо, то втратимо ці землі остаточно.

Це такий пас для офіційного Києва, щоб поховати будь-які спроби привести ситуацію у відповідність до реальних обставин і визнати ОРДЛО тимчасово окупованими,
– підкреслює Михайло Басараб.

Нагадаємо, Президент Володимир Путін в середині лютого підписав указ про визнання в Росії паспортів Д/ЛНР” до політичного врегулювання ситуації в цих районах.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі