Екс-радник Путіна розповів, за яких умов можна очікувати повномасштабного вторгнення Росії в Україну

Росія не готова до повномасштабного вторгнення в Україну і захоплення хоча б Лівобережної її частини. Однак її військо на кордоні цілком достатньо для окупації Луганської та Донецької областей.

Про це в інтерв’ю виданню “Факти” заявив колишній радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов.

“Проведений аналіз військових дій Кремля показав, що стосовно України повномасштабне військове вторгнення Путін ніколи не планував. Сил, зосереджених Москвою на російсько-українському кордоні, від Брянська до Таганрога, було абсолютно недостатньо для повномасштабного вторгнення в Україну. У березні-червні 2014 року розвідка повідомляла про 30-40 тисяч військовослужбовців, розміщених уздовж більш ніж тисячокілометрового кордону. Щоб провести серйозну операцію по захопленню і стійкою окупацією Східної, Південної або Лівобережної України, потрібно угруповання чисельністю не менше одного мільйона людей. Таких сил на російсько-українському кордоні протягом останніх трьох років ніколи не було”, – заявив Андрій Ілларіонов.

Відтак, на думку Ілларіонова, поки Росія не почне накопичувати поблизу українського кордону хоча б кількасот тисяч військових, повномасштабного наступу в Україну не буде.

Диверсії – можливо, терористичні акти – не виключено, підривні дії – гарантовано,
– підсумував Андрій Ілларіонов

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео, на якому показано, як до кордонів з Україною в Ростовській області Росія стягує велику кількість нових танків.

Крім того, нещодавно в окупованому Криму відбулися масштабні військові навчання.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі