У Росії різко відреагували на ексклюзивну пропозицію організаторів Євробачення

Європейська мовна спілка, яка є організатором пісенного конкурсу Євробачення, запропонувала влаштувати пряму трансляцію виступу співачки Юлії Самойлової з Росії. У Росії від такої пропозиції відмовились.

Ідею Європейської мовної спілки відхилили на російському “Першому каналі”, про це пише видання Meduza.

Ми вважаємо дивною пропозицію дистанційної участі і відмовляємося від неї, оскільки вона, безумовно, суперечить самому змісту заходи, неухильним правилом якого є виступ у живому ефірі на сцені Євробачення,
– йдеться в заяві телеканалу.

У повідомленні також зазначено, що Європейський мовний союз “не повинен винаходити нових правил для російського учасника в 2017 році і здатен провести конкурс у відповідності зі своїм регламентом”.

На російському каналі кажуть, що нібито за правилами Євробачення, країна-мовник повинна забезпечити усім учасникам “можливість отримати в’їзну візу на весь період проведення заходу”.

Нагадаємо, 22 березня СБУ заборонила в’їзд в Україну російській представниці на Євробаченні-2017 Юлії Самойловій. У червні 2015-го року вона виступала з концертом в окупованому Криму.

23 березня Європейський мовний союз вперше за всю історію існування конкурсу запропонував влаштувати пряму трансляцію виступу співачки Юлії Самойлової з Росії.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі