Яку техніку та озброєння можуть отримати українські спецвійська: фото

Нещодавно для командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України провели виставку техніки та озброєння від приватних компаній. Саме ними невдовзі можуть оснастити українські спецвійська.

Захід відбувся на базі однієї з частин ССО, де було розгорнуто експозицію нового озброєння та військової техніки, повідомляє агенція Defense Express. Відтак офіцери мали можливість ознайомитися з новинками особисто, розпитати про деталі та висловити свої пропозиції.

Зацікавленість у командирів ССО викликав проект розвідувально-ударного комплексу “Сокіл”. Він складається з двох безпілотних комплексів: розвідувального FlyEуе, який вже використовується українськими військовими та ударного БпЛА Warmate, та системи управління. Всі складові комплексу, як наголошувалось під час презентації, розміщуються на бронеавтомобілях “Козак-2М”, які виготовляє підприємство “Практика”. Сайт  24tv.ua

Було представлено широку лінійку бронемашин від вітчизняних виробників. “Козак-5” та “Козак-2М”. а також бронемашину “Варта” від конструкторсько-виробничого підприємства “Українська бронетехніка”, та продукція підприємства “Богдан”, включно з “Барс-8”.

Окрім бронетехніки, підприємство “Маяк” (входить до ГК “Укроборонпром”, єдине з тих, що брали участь у заході) продемонструвало нову конструкцію 60-мм міномету. Українська розробка з подовженим стволом забезпечує дальність стрільби аж до 5500 м, хоча, як відзначалося представником заводу, вона ще буде допрацьовуватися. Зокрема, буде суттєво зменшено габарити механічного прицілу.

Прибалтійська компанія “Атрі” привезла пристрої для забезпечення нічного водіння техніки, екіпіровки солдата та для спостереження за полем бою.

Вітчизняна компанія “Укрспецсістемз” демонструвала свій безпілотний комплекс PD-1 та квадрокоптер.

   

Залишити коментар

Кометарі