Термінове звернення блокадників до президента України

Про це повідомляє Кризис.

Своє звернення Семенченко опублікував в Фейсбук:

«Петро Олексійович, добрий ранок!

За минулу добу ваші торгові партнери з ЛДНР здійснили 80 обстрілів позицій українських військ.
П’ять захисників України отримали поранення, одна людина травмована. Шановні підприємці (які зареєстровані в Україні) використовували зенітки, міномети і стрілецьку зброю для поліпшення інвестиційного клімату на окупованих РФ територіях. Але це ж не привід припиняти торгівлю?

Адже це «наші люди» і якщо вони втратять роботу, то вступлять до лав «бойовиків» і підуть вбивати українців?

Петро Олексійович, у мене для вас погана новина. Шахти ДТЕК Ахметова повністю припинили видобуток вугілля (посилання). «Нікуди відвантажувати» кажуть. А як же «схеми Курченко»? А як же вивезення вугілля через РФ? А як же інші брудні ваших шісток по телевізору? А ніяк. Здулися. І продовжують здуватися далі. А як же «націоналізація бойовиками» підприємств і всякі «оголошення блокади і ультиматумів» Україні? А ніяк. Фейкові вони всі були. Телевізійні макарони на вуха.

Пане президенте, ми виконуємо за вас вашу роботу. Те, що ви повинні були зробити ще в 2014!

Але є ще одна погана для вас новина. Вся промисловість на окупованих територіях в критичному стані. А це значить немає «податкових» відрахувань в т. н. ЛДНР, значить немає доплат «бойовикам», немає закупівель форми та амуніції, ні розкішного життя ватажкам. Зростає безробіття? Нехай беруть в руки зброю і вступають до лав ЗСУ. Нехай захищають свою УКРАЇНСЬКУ землю. А тим хто не хоче нехай платить РФ як країна окупант. Не треба перекладати навантаження з її бюджету на плечі українців »

– написав Семенченко на Фейсбуці.

 

Залишити коментар

Кометарі