Соцмережі обурило те, як ПОРОШЕНКО зачитала вірш Шевченка. ВІДЕО

В соціальних мережах неоднозначно сприйняли спробу дружини Президента Марини Порошенко продекламувати на пам’ять вірш Тараса Шевченка.

Про це пише news24 із посиланням на Facebook сторінку черкаського журналіста Назара Вівчарика.

Останній розмістив відео, на якому дружина Президента читає «Заповіт» Кобзаря, час від часу допускаючи неточності та запинки. Деякі користувачі достатньо неоднозначно сприйняли такі поетичні вміння першої леді держави.

«Який сором!», — написала користувач із ніком Надія Чугай. «Був кращої думки про першу леді. Якщо не вивчила вірш, то краще вже не декламувати так некрасиво і не соромити ім’я Шевченка», — доповнив свій пост коментарем сам Назар Вівчарик.

Хоча справедливості заради слід відзначити, що знайшлись і ті користувачі, які пояснювали таке декламування банальним хвилюванням.

Нижче, пропонуємо до вашої уваги відповідне відео.

Oleg Romanyshyn Позоріще

Markswan Twan Дружина хутінської маріонетки Пеці вже в такій ДП, що не допетрала навіть просто назвати твір, не позоритися. Втім, і її піар-пул такий само, як і у П’єро тп і ПРимітивний, не підказав очевидного.

Фото Markswan Twan.
Володимир Тернопільський мені аж встидно стало аж сам почервонів…((((((
Юра Яцута ГАНЬБА це дуже позорно як для першоі леді Украіни яке ВОНО ТУПЕ ГАНЬБА
Алла Довгалюк Якби ця пара була б патріотичною, то за 3 роки життя в нашій державі значно покращилося б, а не стало нестерпним, як зараз!
Люба Студницька Ми ся бавим леді в її віці вчили в школі…
Liliya Yavorska А от Нагоян , на крові якого прийшов до влади однотуровий , читав Шевченка без запинок і напамять ((((ганьба першій леді , краще б і не бралася
Наталія Олюч Тітка не удостоїла Пророка вивчити добросовісно вірша.
Natalia Maievska Вона косноязична у побутовій лексиці, а вже висока поезія…то не під силу…
Антоніна Остапчук-Третяк Соромно!

Джерело 

   

Залишити коментар

Кометарі