Війна не закінчиться, доки президентом є Порошенко – нардеп

Антиблокада Донбасу в даний час дуже нагадує передмайданні часи. Таку точку зору висловив нардеп від «Самопомочі» Тарас Пастух. На своїй сторінці у соцмережі він звернулася з «великим привітом» до президента Петра Порошенка, показавши главі держави «собачі будки», про які кілька днів тому говорив український лідер. На переконання народного обранця, раніше був антимайдан, а зараз почали антиблокаду.

Тарас Пастух, скориставшись нагодою, згадав про попередника Порошенка Віктора Януковича, який нібито заявляв, що українці, котрі вийшли на Майдан для участі в акціях протесту, – це «козли, котрі не дають спокійно жити». А тепер таку ж тактику використовує вже нинішній президент України, оскільки він відкрито говорить про людей, які за все своє життя «не збудували і собачої будки».

На завершення свого допису Пастух зазначив, що громадяни України сподівалися на рішучу політику Петра Порошенка та на швидке припинення військових дій на Донбасі. Усі вірили, що ситуацію вдасться вирішити протягом кількох тижнів чи місяців. Однак насправді все ще більше загострилося. «Ми розуміємо, що війна не завершиться до тих пір, поки Порошенко при владі», – зробив висновок він.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі