Мережа затролила президента України за його заяву про «собачу будку» (ВІДЕО)

Під час відвідин Харківського тракторного заводу Петро Порошенко допустив словесний зворот, який підняли на сміх користувачі соцмереж.

Під час відвідин Харківського тракторного заводу президент України Петро Порошенко допустив словесний зворот, який підняли на сміх користувачі соцмереж, передає news24.

В мережі поширюють відео з уривком виступу Порошенка на ХТЗ. Він говорив про машинобудівну галузь України та її відновлення, яке необхідне для імпортзаміщення російських деталей. Каже, що українська економіка від цього значно виграє.

Порошенко також зачепив питання демонстрацій в Києві, до яких закликають прибічники крайніх радикальних сил. Каже, що своїми діями вони підривають економіку, яку українська влада будує.

«Хтось дуже хоче розхитати лодку. Комусь дуже хочеться з прапорами походити по проспекту, вигукуючи «геть!» Чому – тому що працювати не вміють, нічого, навіть собачої будки, в житті не збудували, і закликають до дестабілізації в державі. Ми не дозволимо цього робити, нам з такими не по дорозі», – проголосив Порошенко.

Джерело Ukr.Media.

   

Залишити коментар

Кометарі