Закон тяжіння: 12 способів притягнути те, про що ви мрієте

1. Будьте позитивні
Ідіть по життю з позитивним ставленням. Коли ви говорите, робіть це з благими намірами. Залучайте позитивні думки, незалежно від того, чим ви займаєтеся. Чим більше позитивної енергії буде у ваших думках, тим менше негативу буде у вашому житті.

2. Будьте вдячні
У цьому світі знайдеться чимало того, за що ми можемо бути вдячні. Будьте вдячні за вашу сім’ю. Будьте вдячні за своїх друзів. Будьте вдячні за будинок. Будьте вдячні за їжу. Будьте вдячні за пригоди.
Пам’ятайте: на цій планеті багато людей, які можуть лише мріяти про те, що вам вже пощастило мати. Сайт vk.com

3. Вірте в свої мрії
Притягуйте до себе те, про що ви мрієте. Адже саме ваші мрії здатні перетворити життя в нескінченне чудо.
У все, що вам потрібно або що ви хочете, потрібно вірити без сумнівів.

4. Прислухайтесь до своєї інтуїції
Ви єдиний, хто має контроль над тим, що відбувається у вашому розумі. Якщо щось викликає у вас гарне відчуття, це неодмінно потрібно зробити. Важливо уважно прислухатися до внутрішнього голосу. Ви повинні знати і бути готові до того, що ваша інтуїція вам допоможе.

5. Майте мужність слідувати за своїм серцем
Закон тяжіння буде впливати на ваше серце. І якщо прагнення вашого серця призводить до серцевої болю, то потрібно вміти зустрічати страждання з мужністю. Сміливість додає сил.
Не дозволяйте іншим тягнути вас вниз. Оточіть себе людьми, які хочуть, щоб вам все вдавалося, і не забувайте підтримувати їх.

6. Прислухайтеся до своїх інстинктів
Ми завжди говоримо, що інтуїція дає вірні підказки. А ось наші інстинкти можуть навпаки зробити нас слабкими. Зверніть увагу на цю “слабку ланку” і пам’ятайте про неї. Не піддавайтеся, будьте в тонусі!

7. Подорож надихає і переводить вас на новий рівень
Подорож – це один із найсильніших активаторів змін у житті. Щоразу, коли ви подорожуєте, ви бачите нові місця, інших людей, відчуваєте нові перспективи. І все це є прекрасним “пальним” для нашого “механізму”, який змінює життя.

8. Знайдіть час, щоб робити те, що вам подобається
Закон тяжіння передбачає, що ми притягуємо те, що хочемо. Ви хочете мати більше часу, щоб робити те, що вам подобається найбільше? Якщо це так, не кажіть “це неможливо”, а почніть знаходити хоча б 10 хвилин для початку. Покажіть своє прагнення.

9. Будьте щирими з усіма
Будьте самим собою. Ніхто не любить фальшивих особистостей. Будьте справжнім, будьте чесним, будьте добрим, вмійте визнавати помилки.

10. Не практикуйте лицемірство
Покажіть іншим, що ви можете зробити щось, що можуть і люди, які вас оточують. Якщо ви хочете притягувати все хороше, то повинні бути джерелом цього хорошого.

11. Усвідомте силу вашої уяви
Уявляйте собі, що ваші мрії збуваються. Закон тяжіння діє на все, що ви хочете перетворити в реальність. Якщо ви завжди думаєте про вашу мрію і уявляєте її, ви будете сприяти її втіленню.

12. Будьте захоплені тим, що вас цікавить
Проявіть ентузіазм, щоб пізнати те, що вас цікавить. Якщо ви дійсно захоплені чимось, ви повинні дізнаватися про це якомога більше.

   

Залишити коментар

Кометарі