ЯК РЕКЛАМА ВПЛИВАЄ НА НАШУ ПСИХІКУ

Сучасне життя просто неможливо уявити без різноманітного роду реклами. Вивіски на вулиці, ролики по телевізору, в інтернеті… Навіть зараз, поки я збирала інформацію про шкоду реклами, мене тричі перенаправляло на непевні посилання, пропонуючи купити чудо-пояс для спини, який лікує від всього, починаючи зі склерозу і закінчуючи онкологіями, схуднути на 100 кілограмів без спорту і здорового харчування, а також дізнатися, ким була у минулому житті моя бабуся. Ви вловлюєте цю тонку нотку іронії? У більшості випадків подібні пропозиції ми просто ігноруємо, повністю усвідомлюючи їхню безглуздість і непотрібність. Але що робити, коли до їхнього створення підходять з більшим ентузіазмом і використовують психологічний вплив, такий як 25-й кадр, або базові потреби, які реклама зачіпає непрямим чином?

Звичайно, психологічно зрілій особистості надзвичайно легко протистояти подібному впливу, але з підлітками, а тим паче з дітьми все зовсім по-іншому. Тому найчастіше саме вони стають аудиторією споживачів, на яких реклама і зорієнтована.  Сайт vk.com

Реклама вже стає частиною нашого життя, наші мрії з’являються з реклами, наші прагнення нав’язують нам красиві актори з постерів чи телевізора.
Тож чи все ще ми робимо вибір у своєму житті, чи реклама настільки в’їлася в нашу психологію, що тепер вона диктує, що нам треба купувати, до чого прагнути, як жити?

Нам потрібно нам розуміти головну істину: реклама – це не порадник, а лише засіб сповістити нас про існування товару, з надією того, що ми його придбаємо, тому їй не варто завжди сліпо довіряти.
Недаремно народна мудрість стверджує: довіряй, але перевіряй

   

Залишити коментар

Кометарі