Робота мрії: як знайти і не втратити.

1. Не знаєте, підходить вам робота чи ні? Поставте собі просте питання: якби у мене було $10 млн, я б продовжив займатися цією справою? Якщо ваша відповідь «Ні», змінюйте сферу діяльності.

2. Криза – час можливостей? Брехня! Ніхто не хоче жити в погані часи. Але криза змушує людей встати і піти працювати. Працювати більше, розумніше і якісніше. Під час кризи комфортно себе почувають лідери – люди, які здатні керувати своєю долею в умовах мінливого світу. Бізнес-тренери називають таких «людина-армія». Сайт vk.com
3. Шукаєте роботу мрії? Шукайте її тихо. У цій справі потрібно бути справжнім розвідником. Розглядайте варіанти, моніторте лідерів думок й успішні компанії. Не беріться в розпачі за будь-яку роботу. Завжди пам’ятайте, що залишиться у вашому резюме і як це відіб’ється на вашому майбутньому.

4. Проблема для шукачів – ідеалізованість компаній. Компанії малюють красиві образи, які важко перевірити. Якщо можна, заздалегідь промацайте ґрунт, познайомтеся зі структурою компанії, поговоріть зі співробітниками, поставте кілка відкритих питань у соціальних мережах. Не можете цього зробити? Зверніться в компанію як потенційний клієнт. Ставлення до клієнта, як правило, дзеркальне відносно ставлення до співробітників.

5. У майбутньому людям доведеться освоювати по кілька професій, змінюватися самим і змінювати місце роботи. Переможуть гнучкі. Відійдуть в минуле прості механічні професії. Майбутнє за робототехнікою, аграрним сектором, медициною, дослідженнями нових видів енергії й нових місць проживання.

6. У багатьох сьогодні немає досвіду пошуку роботи, тому вони впадають в істерику. Панікувати не слід, шукати роботу – це така ж робота. Почніть із самоаналізу, зрозумійте, чого ви хочете, виберіть для себе ідеальну галузь, складіть список компаній, поговоріть з експертами в галузі, відправте HR-фахівцям грамотне резюме (не більше 1,5 сторінок), обов’язково прикріпіть до нього мотиваційний лист. Не бійтеся писати в соціальних мережах про те, що ви шукайте роботу, закликайте людей рекомендувати вас. Шукати роботу – не соромно!

   

Залишити коментар

Кометарі