В ЄС підтвердили домовленості щодо українського безвізу

Послами Європейського Союзу було надано підтвердження щодо візової лібералізації для України, інформує news24 з посиланням на ВВС.

Прес-служба Ради Європейського Союзу повідомила, що членами комітету постійних представників країн-членів ЄС було підтверджено неофіційну угоду щодо подальшої лібералізації візового режиму для української сторони. Цю заяву радісно зустріла спікер Верховної ради України Ірина Геращенко, зазначивши, що наразі спільна робота продовжується і сторони рухаються далі.

Надалі проект цієї неофіційної угоди має бути розглянутим профільним комітетом Європейського парламенту. Опісля документ буде винесено на голосування до сесійної зали. Сьогодні, 2 березня, в картці проекту безвізового режиму з Україною на сайті Європарламенту було додано орієнтовну дату майбутнього голосування євродепутатами щодо цього питання – 5 квітня. В разі позитивних результатів розгляду членами європейського парламенту, проект буде направлено до Ради Європейського Союзу. Якщо і там вдасться отримати необхідні голоси підтримки, документ про введення безвізового режиму між країнами-членами Європейського Союзу та Україною, набуде чинності через 20 днів після його опублікування в офіційному віснику ЄС.

Джерело  replyua.net

   

Залишити коментар

Кометарі