Мабуть, найкраще побажання для сина

– Синку, тільки, будь ласка, прошу, не зв’язуйся з гулящими і дурними жінками. Ці злидні моральних цінностей і дешевих пріоритетів не будують нічого, крім дурості. Ці жінки не зроблять тебе сильнішим, вони наповнять твоє життя помилками, помилками щодо всіх жінок, а цей цинізм НЕ додасть тобі ні мудрості, ні глибини. Будь перебірливий. Не розкидайся компліментами і похвалами, але будь поблажливим, поважай жінок, якими б вони не були, бо ти чоловік – не просто слово, але сила. Сила, яка не дозволить собі принизити або образити людину.

Будь відповідальний. За себе і за свою справу, за свої вчинки. Кожен твій крок має бути зважений перед собою, іншим та Богом. Не дозволяй собі легковажності. Помиляйся, вчися, але рухайся далі і знай: кожна помилка робить тебе сильнішим. Не шкодуй себе. Допомагай людям, які не живуть тільки для себе, і тобі воздасться і в цьому світі, і в тому. Будь великою людиною, душею і серцем. Будь вольовим і нічого не бійся, май страх, але май сили і волю цей страх придушити. Май можливість називатися чоловіком. Май чистий погляд і вільні думки. Нехай серце твоє не затуманиться забобонами – чужих людей і помилкових цінностей. Сайт vk.com

І, повір мені, жінка, яку ти полюбиш, буде як дві краплі води схожа на тебе. Така ж сильна і мудра.

І хай у неї будуть шрами на серці, нехай вона помилялася, але це буде усвідомлений вибір, один вибір на все життя. Нехай вона буде гостра на язик, але щира. Така, яка ніколи тебе не обдурить і не зрадить. Ти дізнаєшся її по очах, тому що правда світиться шаленим вогнем. Не лякайся і слухай своє серце – воно підкаже тобі. І, повір мені, синку, вона точно так само шукала тебе.

Ви дізнаєтеся один одного по погляду, неначе бачили його все своє життя.

 

Залишити коментар

Кометарі