Депутат-сутенер змушував школярок займатися проституцією

Як повідомляє news24 з посиланням на 0352.ua, чоловік знайомився зі своїми жертвами в соцмережах, представлявся їм бізнесменом і обіцяв одружитися, а потім просив прислати йому фото інтимного характеру, після чого погрожував опублікувати отримані фото, якщо дівчата будуть відмовлятися надавати сексуальні послуги клієнтам.

Свою діяльність сутенер здійснював з селі Почапинці в Тернопільській області.

У зв’язку зі своєю зайнятістю останній просив дівчат скидати йому фото інтимного характеру для того, щоб він краще розгледів їх для відносин.

– розповів старший оперуповноважений по Тернопільській області Олександр Буняк.

Коли чоловік отримував бажані фото, він забував про свої обіцянки швидкого весілля і погрожував оприлюднити інтимні фотографії. Щоб цього не сталося, сутенер змушував довірливих дівчат займатися проституцією, а клієнтів для них шукав в інтернеті.

За словами Буняка, «кошти, які надходили, вони віддавали зазначеному громадянину. Година таких послуг коштувала від 600 до 1000 гривень. Вони надавали зазначені послуги в готелях міста Тернопіль.

Останньою жертвою депутата-сутенера стала 15-річна школярка з міста Дубно Рівненської області. Довірлива дівчина також вислала чоловікові інтимні фото, але стати повією відмовилася. Внаслідок чого, її відверті фото відразу побачила вся школа.

На сторінці в соціальній мережі з’явилися фотографії оголеної учениці нашої школи. Ми тут же поговорили з нею. Вона сказала, що вислала ці фото чоловікові, який з нею познайомився.

– розповіла заступник директора школи №5 м Дубно Оксана Мельник.

Опубліковані фото інтимного характеру неповнолітньої дівчини викликали в маленькому містечку справжній скандал. Дівчина була змушена залишити школу, а її кривдником зайнялася поліція.

Правоохоронцям відомі ще чотири жертви сутенера. У Почапинцях, де жив і працював депутат, до сих пір не можуть повірити, що ця людина і була тим самим інтернет-збоченцем.

Все шоковані, тому що він такий тихий, скромний чоловік.

– розповіла мешканка села.

Депутату загрожує 10 років в’язниці.

 

Залишити коментар

Кометарі