ЯКОЮ МАЄ БУТИ СИЛА ВОЛІ Французький плавець без рук і ніг переплив 5 континентів

44-річний чоловік в 1994 році отримав дуже сильний розряд струму в результаті ремонту антени на даху свого будинку. За словами самого Філіпа, кабель зачепився за драбину, на якій він стояв. Сходи були металеві, а кабель високовольтним. Удар струмом був потужним. Як результат, тепер у нього немає ні рук, ні ніг. Пересувається він переважно на протезах, але протягом п’яти років навчався плавати.

Саме Філіп і придумав новий спосіб плавання з протезами, до яких кріпилися ласти і додатковий пристрій для підтримування рівноваги. Основний час він проводив у власному басейні, поки одного разу не наважився здійснити неймовірне. Вже в 2010 році він без проблем переплив протоку Ла-Манш, а потім, натхнений і сповнений енергією і силою волі, почав збиратися у кругосвітню подорож. Сайтvk.com 

«По Беринговій протоці він проплив між двома островами, що є свого роду межами обох світових держав: російським островом Великий Діомід і американським – Малий Діомід». За три місяці Філіп відвідав Індонезію, потрапивши у неї з Папуа-Нової Гвінеї, побував у Червоному морі і в Гібралтарській протоці. Таким нехитрим маршрутом він зміг поєднати Океанію з Азією, Азію з Африкою, а Африку з Європою.

 

Залишити коментар

Кометарі